O-Shot opinie

 

O-Shot opinie

Miałaś wykonany zabieg O-Shot? Jesteś zadowolona z efektu? Podziel się z innymi swoją opinią


A może zabieg nie wywołał u Ciebie satysfakcjonujących rezultatów? Jeśli tak jest to zapraszam do naszej Kliniki gdzie zabieg Orgasm Shot będzie przeprowadzony zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami.
Najczęstszymi przyczynami braku skuteczności zabiegu O-Shot są dwie:
- zbyt długi czas pomiędzy pobraniem krwi a jej odwirowaniem i podaniem do tkanek. Pamiętaj osocze musi być podane od razu po odwirowaniu - nie może leżeć w strzykawce i czekać.
- niewłaściwe parametry wirowania krwi. Nie jest ważna ilość obrotów wirówki, ale wytwarzana siła odśrodkowa. Jeśli będzie ona zbyt wysoka to otrzymamy osocze, jednak z pewnością nie będzie to osocze bogatopłytkowe! Po prostu płytki krwi rozpadną się pod wpływem zbyt dużych przeciążeń. Tak źle przygotowane osocze po prostu nie może działać.

Opisz swoje doświadczenia na tym portalu a w zamian dostaniesz 10% rabatu na zabieg O-Shot w naszej Klinice!


Nieważne czy Twoja opinie będzie pozytywna czy negatywna. Nieistotne w jakiej Klinice robiłaś zabieg. Napisz czy według Ciebie warto i dostaniesz u nas 10% zniżki na kolejny zabieg O-Shot!

Zobacz opinie kobiet o zabiegu O-Shot

Zadowolona

Miałam wykonywany o-shot. Efekt daje naprawdę spektakularny. Dawno tak się nie cieszyłam na współżycie, jak teraz 😀 Polecam wszystkim chcącym zwiększyć swoje doznania. Sam zabieg trwał może pół godziny, byłam znieczulona także nie czułam bólu.

Patrycja
5 lutego 2020

Wykonałam zabieg O’Shot w

Wykonałam zabieg O’Shot w Say Wow Clinic. Zabieg polega na tym, że się ostrzykuje PRP w okolice punktu G i też okolice łechtaczki. Gdy już po zabiegu wszystko dojdzie do siebie, to wrażenia w trakcie zbliżeń z partnerem jak dla mnie oszałamiające.Teraz w końcu w Naszej sypialni nie wieje nuda. Różnica na duży plus! Jak dla mnie to ten zabieg warty każdego grosza. Trochę się bałam bo myśl o zastrzyku tam mnie trochę martwiła, ale o dziwo to w ogóle nie boli .
I w ogóle Pan Doktor u którego byłam ma świetne podejście do pacjentki

Megi
6 sierpnia 2019